Стартувало навчання за програмою “Character International, Inc” 2023

У ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» стартувало навчання за програмою Character International, Inc для здобувачів фахової передвищої освіти та викладачів.

Цьогоріч у першому етапі тренінгів «Виховання характеру дітей», 16-18 жовтня, бере участь 56 студентів та 2 педагогів.

На другий етап навчання «Конфлікти. Стратегії, способи виходу із конфліктних ситуацій», 19-20 жовтня, залучено 113 студентів та 2 педагогів.

Тренерами є викладачі зі США (штат Техас): доктор психологічних наук Джон Д. Кук, сертифікований тренер, магістр психології Девід Ф. Глісон  та директор корпорації Чарльз Ландрет. Лекції проводяться англійською мовою, проте на заняттях працює перекладач Довженко Анна.