Перший день навчання. Тема “Виховання характеру”

Цієї сесії понад 80 здобувачів фахової передвищої освіти є слухачами трьохденного семінару на тему “Виховання характеру дитини”. (Студенти 3 курсу спеціальностей “Дошкільна освіта”, “Початкова освіта”). Це перше заняття із циклу навчальних тренінгів, які проводяться у рамках програми “Character Іnternational, Inc.” (США). Після одержання сертифікату учасники продовжують свою участь у семінарах “Конфлікти” та “Лідерство”.

Проводять навчання: доктор психологічних наук, психотерапевт, професор Джон Кук, сертифікований тренер, магістр психології Девід Ф. Глісон (США, м.Даллас, Техас) та директорка центру альтернативної освіти KAIZEN Анна Довженко (м. Івано-Франківськ).

Студентки групи ПО-34 підготували цікаве відео про нашу Творчу лабораторію з вивчення і формування характеру.