ГРАФІК РОБОТИ ТРЕНЕРІВ ПРОГРАМИ «Character International» ЗІ СТУДЕНТАМИ ТА ВИКЛАДАЧАМИ КОЛЕДЖУ У ПЕРІОД 15.03-26.03

Співпраця між Івано-Франківським фаховим коледжем ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» та Інститутом вивчення характеру «Character Іnternational, Inc.» продовжується у онлайн-форматі.

Враховуючи епідеміологічну ситуацію у світі та неможливість проведення живих  зустрічей, навчання продовжується завдяки онлайн-платформам.

Від сьогодні, 15 березня, тренери програми «Character Іnternational, Inc.»: доктор психологічних наук, психотерапевт, професор, Джон Кук (США, м. Даллас, Техас) та перекладачка, директорка центру альтернативної освіти KAIZEN Анна Довженко (м. Івано-Франківськ) розпочинають свою роботу із студентами та викладачами Івано-Франківського фахового коледжу.

Перший тиждень вони розпочнуть із проведення семінарів: «Лідерство» та «Вирішення конфліктних ситуацій» (група № 1). Другий тиждень присвячено вивченню теми «Характер» та «Вирішення конфліктних ситуацій» (група № 2).

Усього у навчанні візьме участь 326 студентів та 9 викладачів:

• 80 студентів 2 курсу, 83 студентів 3 курсу, 3 студентів 4 курсу спеціальності «Початкова освіта»;
  • 74 студентів 3 курсу та 86 студентів 4 курсу спеціальності «Дошкільна освіта»;
  • 9 викладачів.

Навчання буде проходити онлайн на платформі Zoom.